Szanowni Mieszkańcy i Rodzice Uczniów naszego Zespołu

lipiec - 2016

Na zebraniu w dniu 28 czerwca podsumowaliśmy rok 2015. Poprowadził je nasz członek honorowy Pan Wójt Jerzy Pernal, któremu bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Członkowie organów Stowarzyszenia przedstawili na zebraniu sprawozdania z działalności, a pełniąca obowiązki dyrektora Zespołu Pani Bernadeta Szczypiorska oraz sprawująca nadzór pedagogiczny Pani Danuta Wesołowska  – wyniki działalności szkoły.

W tym miejscu szczególnie dziękujemy rodzicom naszych uczniów za wytrwałość i roztropność i za to ,że pomimo  wielu  destrukcyjnych działań  kilku osób zaufali nam i pozostawili swoje pociechy w naszej placówce

 

Pomimo zawirowań, mamy się czym pochwalić, bowiem dzięki konsekwencji i zaangażowaniu wielu członków Stowarzyszenia udało nam się w znacznej mierze zrealizować zaplanowane działania. Miały też miejsce zmiany przedstawionych w roku 2015 planów , bowiem z uwagi na konieczność przygotowania dokumentacji nowej klatki schodowej, zdecydowaliśmy o  wydatkowaniu zarezerwowanych na jej budowę środków na remont boiska, który się już zakończył.

Z przykrością informujemy, że między innymi  w wyniku działań niektórych, nie związanych już ze Stowarzyszeniem osób,  pożegnaliśmy się z częścią pracowników ,  jednakże  cieszymy się ,że nowa kadra dzięki  też dobremu  ich przyjęciu przez dotychczasową ekipę stanowi  aktualnie bardzo zgrany i zaangażowany zespół. Dokonana w ten sposób dobra zmiana  i wzajemna współpraca z miejsca poskutkowały  wyraźnie lepszymi wynikami testów oraz  innymi sukcesami naszych uczniów. Z tego miejsca pragniemy bardzo serdecznie podziękować naszym świetnym  Pracownikom ! 

Wierzymy, że uda  się nam wspólnie utrzymać taką tendencję w kolejnych latach, zwłaszcza, że w nadchodzącym roku szkolnym ilość uczniów ulegnie kolejnemu zwiększeniu.

Szczególnie dziękujemy  Wszystkim Członkom Stowarzyszenia za aktywność na walnych zebraniach, wsparcie i otuchę, w tym trudnym dla nas okresie. Pragniemy poinformować ,że powołani przez Was nowi członkowie zarządu aktywnie przystąpili do jego prac, które przebiegają  w twórczej i przyjaznej atmosferze.

Nasza karawana jedzie dalej!   :)

Chętnych zapraszamy do lektury sprawozdań , bilansów oraz innej dokumentacji złożonej w Sądzie Rejestrowym , a załączonej w zakładce Rozliczenia.

                                                                                                                                       

                                                                                                              ZARZĄD STOWARZYSZENIA "ROZWÓJ BUKOWINY"