Dzień Przedszkolaka (20-09-2016 r.)

Już po raz drugi świętowaliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tym razem na sportowo. Wszystkie grupy przedszkolne spotkały się na boisku, by wspólnie uczcić to ważne dla każdego przedszkolaka święto. Na początku zaśpiewaliśmy Hymn przedszkolaka, a radosnymi okrzykami na cześć wszystkich dzieci ogłosiliśmy, że to najmłodsi mają swoje święto. Po zabawach integracyjnych w kręgu przyszedł czas na wyczekiwany przez wszystkie dzieci tor przeszkód. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z konkurencjami sprawnościowymi, co zostało nagrodzone orderami dzielnego przedszkolaka. Zabawom nie było końca! Dzieci tańczyły, śpiewały oraz brały udział w różnych konkursach. Wiele radości sprawiły zabawy z chustą animacyjną oraz specjalnie na ten dzień przygotowane kolorowe pieski zrobione z balonów. Nie zabrakło oczywiście malowania buziek oraz słodkiego poczęstunku. Na zakończenie wszystkie grupy przedszkolne wypuściły do nieba baloniki ze swoimi marzeniami. Każdy przedszkolak mały i duży był dziś radosny i uśmiechnięty od ucha do ucha :)

Dzisiaj swoje święto mamy, więc balony wypuszczamy!