20 marca 2018 roku uczniowie klasy VI uczestniczyli w wycieczce do Rumi. Najważniejszym punktem wyjazdu była wizyta w Parku Trampolin JUMPCITY.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami oraz pola do gry w zbijaka. Pobyt w JUMPCITY sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił dzieciom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Po godzinie spędzonej w Parku Trampolin udaliśmy się na drobną przekąskę do uwielbianego przez wszystkich Mc Donalda. .Apetyty dopisywały wszystkim uczniom. Był to bardzo udany wyjazd. Wszyscy mamy nadzieję, że nie ostatni. Organizatorem wycieczki była p. Marzena Roszman.