Serdecznie zapraszam uczniów i rodziców, a także innych mieszkańców Bukowiny na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019, która odbędzie się w poniedziałek dnia 03.09.2018 r.

O godz. 9:00 uroczystą mszę świętą w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bukowinie odprawi ks. proboszcz Tomasz Zimny. Następnie o godz. 10.00 nastąpi inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bukowinie. Uroczyste złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku śp. Leona Wenty, w związku z uroczystościami związanymi z 79 rocznicą wybuchu II wojny światowej odbędzie się około godziny 11.00.

Informuję również, że w tym dniu zorganizowany zostanie wyłącznie rozwóz dzieci z placówki.

Dyrektor ZSP w Bukowinie Elżbieta Tandek