11 II 2019 roku uczniowie klasy VII SP wraz z wychowawcą – Krzysztofem Kolke, udali się busem do Gdańska na atrakcyjnie zapowiadającą się wycieczkę.

Jednym z głównych punktów programu były gokarty. Rywalizacja na torze w Gdańsku miała miejsce na specjalnie przygotowanym placu, który zapewnić miał z jednej strony bezpieczeństwo , a drugiej strony niezapomniane wrażenia. Czas przejazdu był ściśle określony, ograniczony do 30 minut. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu dokładnie wiedzieliśmy, ile czasu ma trwać rozgrywka, jakie zachowania są dopuszczalne oraz jakie są zasady wyprzedzania partnerów na torze. Wszystkie pojedynki były bardzo emocjonujące. Zapewniały nie tylko sporą dawkę ruchu, ale przede wszystkim towarzyszył im ogromny poziom adrenaliny. I mimo, że na torze nie wszyscy mogli zostać zwycięzcami ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Również spora dawka emocji czekała na nas na lodowisku w Hali Stoczniowca, gdzie godzinna jazda na łyżwach to przede wszystkim dobra zabawa, niezapomniane upadki, wyścigi ale i praca nad wytrzymałością.
Pełni wrażeń po ślizgawkach wspólnie udaliśmy się do Multikina w Gdańsku Wrzeszcz, gdzie obejrzeliśmy komedię „Planeta Singli 3”.
Nieco smutni, że wszystko co piękne tak szybko mija rozjechaliśmy się do naszych domów.