19.02.2019r. duża grupa uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z opiekunami: P. Moniką Todys, Ireną Gliszczyńską, Katarzyną Stolc i P. Krzysztofem Kolke udali się do Gdyni do kina na film pt. ,,Chłopiec z burzy”.

Główny bohater jest staruszkiem, który opowiada o swoim dzieciństwie i o przyjaźni z pelikanem, którego traktował jak człowieka. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego wzruszającego filmu…
W przerwie udaliśmy się na posiłek do macdonalds’a i KFC oraz spacerowaliśmy po galerii. Następnie pojechaliśmy do jumpcity do Gdyni. W parku trampolin do woli skakaliśmy na trampolinach oraz do miękkich gąbek. Był to czas wspaniałej zabawy i wysiłku fizycznego. Po zakończonych atrakcjach każdy wyszedł spocony i zmęczony, a twarze niektórych przypominały czerwone buraki ćwikłowe. Zadowoleni z dzisiejszego dnia wróciliśmy do Bukowiny.