Dnia 21.02.2019r. uczniowie naszej szkoły pojechali do kina Fregata w Lęborku na amerykański film komediowy, wykonany w technice animacji komputerowej, wyprodukowany przez Walta Disney’a pt. Ralph Demolka w Internecie.

Przygody głównego bohatera, który, wraz ze swoją przyjaciółką Wandelopą, przeniósł się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się świata Internetu, dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń. W nieznanej krainie Ralph Demolka musiał zdać się na pomoc tubylców, aby wykonać misję i przy okazji nie zdemolować magicznej krainy.
Dzieci świetnie się bawiły, niejednokrotnie na sali wybuchały salwy śmiechu, gdyż film okazał się nie tylko doskonałą rozrywką, ale również niezapomnianą wędrówką po zakamarkach Internetu.
Uczestnicy wycieczki byli zadowoleni z wyjazdu.