1 października odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Bukowinie na rok szkolny 2019/20. Wybory poprzedzone zostały kampanią wyborczą. Poszczególni kandydaci do rady SU, spośród klas IV-VIII SP, przygotowali plakaty z hasłami wyborczymi. Uczniowie ZSP mieli czas, aby dokładnie zapoznać się z ich treścią oraz przemyśleć, na kogo oddadzą swój głos.

Ponownie uczniowie wybierali nowego Przewodniczącego SU, jego Zastępcę oraz Sekretarza. W roku szkolnym 2019/20 Przewodniczącym SU została Karina Kobiela z kl. VIII SP, Zastępcą jest uczennica klasy V SP- Marika Dzianach ,a funkcję Sekretarza pełni nowa uczennica naszej szkoły- Klaudia Penk ( VIII SP). Brawo!
W tym roku wyniki były małym zaskoczeniem, ponieważ II miejsce zajęła uczennica klasy V. Jest to pierwszy taki przypadek w historii naszej szkoły, gdyż do tej pory miejsca w Radzie SU otrzymywali starsi koledzy:)
Wszystkim kandydatom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!! Zapraszamy do kandydowania w przyszłym roku szkolnym!
Nowo wybranej Radzie SU życzę przyjemności z pracy na rzecz społeczności szkolnej i dużo sukcesów!!!

Zapraszamy na fotogalerię z tego wydarzenia!!!

Opiekun SU