Dnia 14 października 2019 roku o godzinie 10:30 na holu naszej szkoły odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Program artystyczny uroczystości przygotowali członkowie szkolnego kółka teatralnego wraz z p. B. Starosz , D. Wesołowską i chórem szkolnym pod kierownictwem p.M.Szczypiorskiego.
Na uroczystość zostało zaproszone całe grono pedagogiczne wraz ze wszystkimi pracownikami szkoły oraz uczniowie pozostałych klas. Celem imprezy było pokazanie z przymrużeniem oka pracy nauczycieli oraz podziękowanie im za trud włożony w naszą edukację i wychowanie. Spotkanie rozpoczęto od części artystycznej , artyści koła teatralnego śpiewali piosenki , recytowali wiersze i odgrywali scenki z życia szkolnego, a chór szkolny przypomniał niezapomniane melodie włoskich
Akademia przebiegła w miłej i pogodnej atmosferze.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni ,a efekty uroczystości spełniły zmierzone cele organizatorów.
M. Jelińska ,kl. V