15 października 2019 r. klasy I-III oraz 5-6- latki udały się do Kamienickiego Młyna na Dzień Pieczonego Jabłka, była to alternatywa na dzień ziemniaka.

Dzieci mogły poczęstować się potrawami z jabłek oraz delektować się smakiem prawdziwej miętowej herbaty. Gdy nabrały sił przystąpiły do zawodów sportowych. Każda klasa zbierała jabłka poukrywane na łące oraz wykonywała slalomy z taczką. Konkurencji było sporo. Każdy z uczniów znalazł coś dla siebie. Również nauczycielki brały udział w konkursie przygotowanym specjalnie dla nich. Pogoda bardzo nam sprzyjała więc dzieci nie chciały kończyć z zabawą na świeżym powietrzu.
Na zakończenie dnia właściciela gospodarstwa agroturystycznego „Pod Lipą” zaprosili nas na kiełbaski z grilla. Dzieci zadowolone wróciły do domów.