Do tegorocznej edycji Turnieju Tymbark „Z podwórka na stadion” Zespół Szkolno – Przedszkolny zgłosił drużyny w aż 4 kategoriach:
- chłopcy rocznik 2008 i młodsi,
- dziewczyny rocznik 2008 i młodsi,
- chłopcy rocznik 2010 i młodsi,
- i Ci najmłodsi: chłopcy rocznik 2012 i młodsi.
Wszystkie drużyny dostały się do etapu powiatowego, gdzie poziom rozgrywek był już bardzo wysoki. W większości Turniejów rywalizowało ze sobą 8-9 zespołów, m.in. kilka szkół z Lęborka czy z Łeby.

Oto miejsca, które zajmowały poszczególne nasze zespoły w etapie powiatowym wraz z kadrą poszczególnych drużyn:
- chłopcy rocznik 2008 i młodsi – VII miejsce – Paczuła Remigiusz, Biankowski Szymon, Kreft Igor, Keller Daniel, Konkel Marcel, Mielewczyk Kryspin, Keller Wiktor,
- dziewczyny rocznik 2008 i młodsi – IV miejsce – Dembska Zuzanna, Dzianach Marika, Jelińska Magda, Kostuch Zosia, Stencel Zuzia, Todys Natalia, Treder Ada i Stolc Olga,
- chłopcy rocznik 2010 i młodsi – VII miejsce - Błaszkowski Michał, Borsuk Paweł, Dampc Dawid, Damic Mariusz, Mielewczyk Szymon i Piwka Katarzyna,
- chłopcy rocznik 2012 i młodsi – IV miejsce – Bulczak Konrad, Eikman Bartek, Grot Irek, Mielewczyk Agata, Molendowska Nikola, Stencel Nikola i Todys Damian.
Najważniejsza w etapie powiatowym rozgrywek była dobra zabawa i możliwość konfrontacji z najlepszymi piłkarzami z całego powiatu lęborskiego. Uczniowie rozegrali łącznie bardzo dużo spotkań. Dla większości zawodników był to dopiero pierwszy start w Turnieju rangi powiatowej. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi bo przecież ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy w turniejach sportowych.

Krzysztof Kolke