Dnia 04 listopada 2019r., w poniedziałek w Cewicach odbyły się Eliminacje Gminne Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii klas 4-6 w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.
Szkołę w Bukowinie reprezentowali Uczniowie klasy V : Szymon Biankowski, Marcel Konkel i Igor Kreft.
Nasi młodzi sportowcy startowali w konkurencji gry indywidualnej i zespołowej – gra parami w tenisie stołowym, określana jako debel. Nasza Trójka nie dała szans rywalom, wygrywając w pięknym stylu ,zarówno gry indywidualne, jaki parami. W rezultacie reprezentacja Bukowiny zajęła I Miejsce w Turnieju o mistrzostwo Gminy Cewice i zakwalifikowała się do Mistrzostw Powiatu Lęborskiego w Tenisie Stołowym.
Naszym Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów i przysłowiowego połamania rakietek.

Zbigniew Świerk