25 listopada w naszej szkole niemal z każdego kąta wyzierały misie rozmaitej maści i wielkości ,te z ulubionych bajek i te najukochańsze przytulanki . Wszystkie przybyły ,by wspólnie obchodzić DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Na ten pomysł „wpadła” P. Beata Starosz, która z kl. VI opracowała scenariusz.

I tak w Sali muzycznej pośród uczniów klas I-III ze swoimi misiakami pojawił się Kubuś Puchatek, Tygrysek i Prosiaczek, którzy zachęcili wszystkich do wspólnej zabawy.
Oczywiście wszystkie misie musiały się przedstawić, a następnie wykonywać ćwiczenia gimnastyczne ze swoimi właścicielami, śpiewać piosenki : „Jadą, jadą misie” i „Pluszowy miś” oraz odgadywać zagadki.
Ponieważ wszystkie misie były wyjątkowo grzeczne, ich właściciele na zakończenie ,tak jak to robił Kubuś Puchatek, posmakowali tegorocznego miodu.
Chyba za rok znów spotkamy się z naszymi MISIAMI?!
Kornelia Itrych kl.VI
Agnieszka Piasecka kl.V