NOC MAGII przypada w noc z 29 na 30 listopada. Z tej okazji 29 listopada Pszczółki, Biedronki oraz Tygryski wzięły udział w Balu Andrzejkowym przebrani za czarodziejki i czarodziejów. Przedszkolaki wyśmienicie bawiły się przy muzyce oraz podczas czarowania. Po wspólnym balu każda grupa udała się do swojej sali, gdzie dokonały się wróżby - " Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze". Przedszkolaki dowiedziały się co ich czeka w niedalekiej przyszłości poprzez losowanie kolorów. Wywróżone zostały również wykonywane w przyszłości zawody oraz imię wybranki/wybranka - " W Wigilię Jędrzeja świętego - ujrzysz oblubieńca swego". Przedszkolaki wróżyły także z wosku ćwicząc przy tym wyobraźnię - "Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze" .
" Andrzejki" niosły ze sobą wiele magii, zabawy oraz śmiechu. Gdy Andrzej się zjawi, to i zimę postawi.