Od 12 do 25 marca br. w przedszkolu i szkole nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


Zaleca się pozostawienie dzieci w domu. W przypadku gdy rodzicom trudno będzie zorganizować opiekę nad dziećmi, w czwartek i piątek tj. 12 i 13.03.2020 r. placówka będzie otwarta i będą prowadzone tylko działania opiekuńcze.
MEN zwraca uwagę, że przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki, dlatego organizujemy zajęcia online.
Uczniom klas od I – III SP wychowawcy będą systematycznie wysyłać zadania do wykonania na dany dzień drogą elektroniczną w sposób ustalony z rodzicami.
Uczniowie klas od IV – VIII SP będą realizowali program kontaktując się z nauczycielami przez Messenger o godzinie według obowiązującego planu lekcji, oprócz zajęć z w-f.

Z poważaniem,
Elżbieta Tandek
Dyrektor ZSP w Bukowinie