Otrzęsiny klasy I Gimnazjum

Dnia 4 listopada 2016 roku odbyły się otrzęsiny klasy I gimnazjum. Śmiechu i zabawy było co niemiara. Uroczystego otwarcia „imprezy” dokonała p. dyrektor Elżbieta Tandek przebijając siedem balonów.

W jury oceniającym dokonania cudownych „kociaków” zasiedli: p. dyrektor Elżbieta Tandek, pani wicedyrektor Danuta Wesołowska , pani Wanda Lew – Kiedrowska oraz uczniowie klasy drugiej gimnazjum Alicja Wejer, Dawid Pobłocki, a rolę konferansjera pełnił Krzysztof Kolke. Już pierwsza konkurencja „Top Model” wzbudziła sensację, gdyż „kociaki” oczarowały wszystkich strojami.

Dużo zabawy dostarczyło widowni rysowanie przez gimnazjalistów (z przepaską na oczach) podobizn kotów i picie mleka ze spodeczka na czas. Oczywiście wszyscy brawurowo zdali egzamin i złożyli uroczystą Przysięgę Gimnazjalisty. Największą ilość punktów zdobył kot Maurycy – Karolina Treder. Na zakończenie zmagań każdy z „kociaków” otrzymał pamiątkowy medal.

Myślę, że wszyscy miło spędzili czas, a to dzięki atrakcyjnemu programowi, który przygotowali uczniowie klasy I i II gimnazjum wraz z wychowawcami Małgorzatą Bieluń – Woźny i Krzysztofem Kolke.

Pan Krzysztof Kolke zasłużył na szczególne wyrazy uznania i z pewnością mógłby zastąpić w telewizji Krzysztofa Ibisza jako konferansjera.