Widowisko Kłopoty Misia Zdzisia

Miło nam poinformować, iż w dniu 24.11.2016r. uczniowie naszego przedszkola, dzięki wizycie Teatru Profilaktyczno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży MORALITET, który przyjechał do nas z Krakowa, byli czynnymi widzami bajeczki pt. „Kłopoty Misia Zdzisia”.
Bajka promowała zasady bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, poprzez wyrobienie w dzieciach odruchu nieufności wobec obcych, asertywnych zachowań, bezpieczeństwa na drodze, jak również bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych oraz nie spożywania nieoznakowanych produktów.
Forma widowiska była bardzo dynamiczna i angażowała w całe przedstawienie dzieci. Niewątpliwie była to bajka bardzo edukacyjna o interaktywnej formie, dzieci identyfikowały się z postacią misia, prowadziły dialog z występującymi postaciami; całe miłe widowisko niewątpliwie spodobało się naszym przedszkolnym i szkolnym widzom, co można było zauważyć po entuzjazmie dzieci, uśmiechu na ich buziach oraz ciekawości w oczkach. Bardzo dziękujemy naszym Gościom za dostarczenie w tak przyjemny sposób wiedzy naszym dzieciom.