Przedszkolna Wigilia

W świątecznej atmosferze 23 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta wigilia z udziałem rodziców. Na ten szczególny dzień przedszkolaki przygotowały przedstawienie pt. ”Zmartwienie śnieżynek”. Dzieci wcieliły się w liczne role. Była Pani Zima, wróżka, bałwanki, śnieżynki i dzieci wędrujące do Mikołaja. Po występie dzieci obdarowały rodziców świątecznymi upominkami. Następnie pani Dyrektor Elżbieta Tandek wręczyła nagrody za udział w gminnym konkursie na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Po części artystycznej wysłuchaliśmy ewangelii o Narodzeniu Jezusa, zaśpiewaliśmy kolędę, podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do wspólnej wigilii. Spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze.