ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Serdecznie zapraszam uczniów i rodziców, a także innych mieszkańców Bukowiny na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018, która odbędzie się w poniedziałek dnia 04.09.2017 r. o godz. 9:00 uroczysta msza święta w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bukowinie, którą odprawi ks. proboszcz Tomasz Zimny. Następnie o godz. 10.00 po "pierwszym dzwonku" nastąpi inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bukowinie. Uroczyste złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy pomniku śp. Leona Wenty, w związku z uroczystościami związanymi z 78 rocznicą wybuchu II wojny światowej tradycyjnie odbędzie się około godziny 11.00.Dodatkowo proszę uczniów sprawujących funkcję w poczcie flagowym, jak również uczniów z zespołu instrumentalnego, oraz chętne osoby do oprawy mszy świętej podczas czytania, śpiewania psalmu i modlitwy powszechnej o kontakt telefoniczny z sekretariatem Zespołu w celu uzgodnienia szczegółów przebiegu uroczystości.Informuję również, że w tym dniu zorganizowany zostanie wyłącznie rozwóz dzieci z placówki.

Dyrektor ZSP w Bukowinie Elżbieta Tandek