OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”. Już po raz trzeci hucznie świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 13.09. 2013 r. w sprawie ustanowienia dnia 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka podkreśla rangę tego święta i wagę edukacji przedszkolnej dla rozwoju i wychowania dzieci.  Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki, tańczyły i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Najwięcej radości sprawił naszym kochanym przedszkolakom pyszny tort z fajerwerkami i wybuch tuby z kolorowym konfetti. Był to niezapomniany dzień wspólnego przeżywania radości z bycia przedszkolakiem.