Dnia 31 października 2017 r. grupa „Maluszków” z Przedszkola w Bukowinie debiutowała na scenie podczas uroczystości pasowania na przedszkolaka. Pani Dyrektor Elżbieta Tandek powitała serdecznie wszystkie dzieci oraz przybyłych gości: rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi, a następnie zaprosiła na część artystyczną.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej uroczystości dzieci otrzymały dyplomy i rożki ze słodyczami. Po występach wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Życzymy wszystkim przedszkolakom samych radosnych i słonecznych dni wypełnionych zabawą i uśmiechem.