KONKURS FORM SCENICZNYCH pt.: „A w moim domu…”.

10 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Form Scenicznych pt.: „A w moim domu…” zorganizowanym przez  Klub Wojskowy 44 Bazy Lotnictwa Morskiego w Siemirowicach. Była to już piąta edycja konkursu.

Reprezentowali nas:

1)      W kategorii klasy:0 – III : Olga Stolc

Natalia Todys

Igor Kreft

2)      W kategorii klasy: IV-VII : Oliwia Śmigiecka

Martyna Stankiewicz

Paweł Cyman

Jury w składzie Anna Kosek i Lucyna Wodzyńska - laureatki konkursów cywilnych i przeglądów na szczeblu WP oraz przewodniczący Komandora Krzysztof Walkowiak przyznało pierwszą nagrodę w swojej kategorii wiekowej Pawłowi Cyman za wykonanie utworu  „Jest takie miejsce”.

Serdeczne podziękowania i gratulacje składamy recytatorom, ich rodzicom oraz nauczycielom: Paniom Agnieszce Mac, Iwonie Konkol, Marzenie Roszman i Danucie Wesołowskiej za dobór repertuaru oraz czuwanie nad wyrazem artystycznym.

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów.