Dnia 17 listopada 2017 r. odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia warsztatowe z zakresu profilaktyki i wychowania pt: „Czy dokuczanie jest przemocą? Warsztaty poprowadzone były przez trenera- pedagoga firmy Dialog Centrum  Edukacji i Profilaktyki , panią  Joannę Jadowską.

Warsztat miał na celu uświadomienie dzieciom, czym jest ten rodzaj przemocy, jakie są jej konsekwencje i jak sobie z nią radzić. Podczas zabaw psychoruchowych, opowiadań i prezentacji multimedialnych było wiele przykładów zachęcających dzieci do pozytywnych zachowań, koleżeństwa i empatii w relacjach.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Miejmy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas spotkania zaowocuje w postępowaniu na co dzień.