30 listopada w naszej szkole miała miejsce zabawa andrzejkowa dla klas I-III. Uczniowie brali udział we wszystkich wróżbach zgodnie z tradycją ludową. Przerwę od wróżb i zabaw dla naszych uczniów, stanowiły słodkie i słone przekąski oraz napoje, którymi delektowali się spragnieni uczestnicy.

Pani Iwona odsłaniała tajemnice przyszłości z wylosowanych magicznych przedmiotów oraz  przekłuwanych serc – księgi imion przyszłych partnerów, ale można było poznać także wygląd wybranka J. W czasie zabawy andrzejkowej odbyło się wiele magicznych czarów lecz tradycyjnie najatrakcyjniejszą przepowiednią okazał się obrzęd lania wosku przez klucz, pobudzając wyobraźnię i odsłaniając marzenia dzieci.

Zabawne wróżby w tajemniczej atmosferze sprawiły, że wszyscy uczestnicy spędzili czas na wspaniałej zabawie, co widać na zamieszczonych zdjęciach J.