W czwartek 14.06.2018 r. odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym wycieczka przedszkolaków do Sali Zabaw „Funky Monkey” w Bolszewie. Na początku przywitała wszystkich miła pani, która zapoznała dzieci z zasadami panującymi w sali.

Następnie czym prędzej przedszkolaki ruszyły do zabawy. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji na której nie brakowało dzielnych i odważnych aby ją pokonać. Ciekawą niespodzianką okazało się malowanie buziek oraz skręcanie balonów przez panie prowadzące cała zabawę. Dzieci z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców oraz dużych klocków. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika w którym można było odpocząć. Na zakończenie wielką atrakcją było spotkanie z Minionkiem, od którego nie można było oderwać dzieci. Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze.