09.02.2019r. odbył się Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole. Tłumnie przybyłych gości witali uczniowie i wręczali im słodkie upominki. Pierwszym punktem programu było przywitanie gości przez naszą panią dyrektor Elżbietę Tandek.

Następie wystąpił chór szkolny z piosenkami pt. ,, Młode babcie’’ i ,,Nieposłuszny dziadek’’, a tuż po nich z piosenkami i wierszykami wystąpiły przedszkolaki . Następnie uczniowie klasy ósmej i 3 gimnazjum zatańczyli romantycznego walca, by dziadkowie mogli wrócić pamięcią do lat młodości. Dalszą część programu artystycznego urozmaicił występ klas I-III ze scenkami kabaretowymi, tańcami i wierszami . Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali gry na instrumentach: Pawła Cymana na akordeonie, Weroniki Bladowskiej i Agnieszki Piaseckej na instrumencie klawiszowym. Następnym punktem programu był występ koła teatralnego, które w żartobliwy sposób ukazało scenki z życia „staruszków”.
Następnie do wspólnej zabawy zebranych gości zaprosiła pani Irena Gliszczyńska w przygotowanych quizach. Dostarczyły one zebranym wiele radości. Na koniec programu odbyła się prezentacja baniek, w której mogli wziąć udział wszyscy chętni.