Mikołajki… długo wyczekiwany dzień przez każde dziecko. Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku “ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań. To właśnie tego dnia przedszkolaki odwiedził dziś ważny Gość – Mikołaj. Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu nastała cisza. Dzieci przywitały gościa i nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów, które sprawiły wszystkim wiele radości, obdarował dzieci również „Certyfikatem Grzecznego Dziecka”. Każda grupa przygotowała dla Mikołaja piosnkę oraz wykonane własnoręcznie laurki.
Atmosfera spotkania była magiczna. Wizyta Mikołaja sprawiła wszystkim dużo radości.
Ogromne podziękowania od przedszkolaków dla Mikołaja za wizytę oraz piękne prezenty i do zobaczenia za rok !