Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bukowinie uzyskał DOTACJĘ NA ZAKUP KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ Z NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA!

Z wielką radością informujemy, iż otrzymaliśmy dotację rządową w ramach Priorytetu 3 „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA” dotyczącego wspierania w latach 2016/2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży w tym zakup nowości wydawniczych. Przyznana kwota dotacji wyniosła 4 000 zł. Przystępując do programu byliśmy zobowiązani wnieść wkład własny w wysokości 1000 zł. Nowe książki i audiobooki są już na stanie biblioteki szkolnej. Zapraszamy uczniów do czytania nowych jak i wcześniej zakupionych pozycji książkowych.