Dnia 25.04.2021 wolontariusze z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bukowinie uczestniczyli w akcji Pola Nadziei. Była to kwesta w trzech kościołach Lęborskich: pod wezwaniem NMP Królowej Polski, Miłosierdzia Bożego, Św. Jakuba Ap. Odbył się też kiermasz ciast z czynnym udziałem naszych wolontariuszy: Magdaleny Jelińskiej, Adrianny Treder, Daniela Kellera, Zuzanny Dembskiej, Kingi Czai, Oliwii Śmigieckiej, Klaudii Stankiewicz, Pauliny Pipki, Pawła Grzenkowicza, Weroniki Konkel, Nikoli Schmydke. Opiekunkami były Pani Danuta Wesołowska i Pani Aneta Pipka, a Pani Wiesława Wojciechowicz zmotywowała uczniów do pomocy chorym, przebywającym w hospicjach. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą postawę, ofiarną pracę mimo trudnych warunków pogodowych.